kancelaria@egilex.pl

+48 512 584 005

Specjalizacje kancelarii prawnej EGILEX

Usługa stałej obsługi prawnej, skierowana jest do tych, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia prawnego i zarządczego, doradztwa w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. W ramach oferowanej współpracy prawnik zapoznaje się ze specyfiką działalności Klienta aby móc dostosować rozwiązania prawne najbardziej adekwatne i korzystne dla Klienta, zabezpieczyć jego interes prawny.
W ramach stałej obsługi prawnej prawnik wykonuje szereg różnorakich czynności oszczędzając tym samym czas przedsiębiorcy, zapewniając spokój i stabilizacje .

Korzyści płynące ze stałej obsługi prawnej dla przedsiębiorcy to szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych.

Świadczymy również pomoc i wsparcie prawne dla instytucji publicznych.

Nasza oferta to stała opłata abonamentowa, która jest określana po rozmowie z przedsiębiorcą – Klientem i jest uzależniona od specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

Nasz zespół

Indywidualna pomoc prawna

Usługa dotyczy tych Klientów, którzy potrzebują rozwiązać indywidualny problem prawny.

Problemy prawne indywidualne często związane są z sytuacją rodzinną, sprawami majątkowymi i finansowymi ,spadkowymi lub w zakresie własności. Pomoc prawną świadczymy z zakresu różnych dziedzin prawa.

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa: cywilnego, cywilno – rodzinnego, prawa karnego, prawa pracy, prawa autorskiego, prawa medycznego, Świadczymy obsługę administracyjno – prawną dla obcokrajowców w zakresie uzyskania pozwolenia na pracę i pobyt.

Opinie naszych klientów

„Profesjonalna i szybka pomoc w rozwiązaniu problemu prawnego.”

~ Andrzej

„Dziękuję za opracowanie strategii postępowania w sprawie i pozytywne rozwiązanie mojego małżeństwa pomimo ,że to trudne dla każdego.”

~ Kasia

„Wiedza, kompetencja i dobre wsparcie w sądzie. Dziękuję.”

~ Piotr

„Z prawnikami z tej Kancelarii Sądy nie są straszne. Pomagają opanować emocje i dają wsparcie.”

~ Ania

„Dziękuję za dobrze poprowadzoną mediację. Pełny profesjonalizm.”

~ Tadek

„W tej Kancelarii pracują pozytywni ludzie, jest dobra atmosfera, potrafią doradzić człowiekowi.”

~ Paweł

„Dzięki za pomoc. Pełny profesjonalizm i dar przekonywania.”

~ Marzena

„Po raz pierwszy spotkałam prawników którzy rozwiązali mój problem poza sądem. Dziękuję.”

~ Joanna

„Strategia, spokój i cierpliwość – to słowa które wciąż słyszałem podczas mojej sprawy o podział majątku . Efekt? Poszło dobrze , dobre zakończenie sprawy.”

~ Antoni