kancelaria@egilex.pl

+48 668 984 641

Kancelaria Prawna Kurier

Kancelaria oferuje pomoc prawną w pełnym zakresie usług prawnych (z wyjątkiem prawa karnego oraz prawa pracy), zarówno w postępowaniach sądowych przed sądami, jak i przed innymi podmiotami (zakładami ubezpieczeniowymi, organami administracyjnymi, firmami czy osobami fizycznymi).

Główną domeną naszych działań jest reprezentowanie Klientów wobec zakładów ubezpieczeń i uzyskiwanie odszkodowań. Problematyka odszkodowawcza stanowi ok. 80% działań Kancelarii, co uzasadnia zaliczenie jej do tzw. kategorii Kancelarii Odszkodowawczych. Odszkodowania i zadośćuczynienia (specjalizacja Kancelarii).

 

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Nieznajomość prawa szkodzi. Z myślą o tym uruchomiliśmy bezpłatny Punkt Porad Prawnych dla mieszkańców. Dyżurują w nim eksperci oferując pomoc w zakresie prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Od października zapraszamy w piątki w godz. 12.00 – 16.00.

Z porad mogą korzystać osoby pełnoletnie, posiadające zdolność do czynności prawnych, mieszkające na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego. Zakres porad obejmuje: prawo cywilne (prawo rodzinne, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo spadkowe, prawo zobowiązań), prawo karne, prawo administracyjne. Partnerem projektu jest Kancelaria Prawna EGILEX.

 

Renata Borysiak Centrum Psychologiczno Terapeutyczne Tęcza

Kancelaria współpracuje z Centrum Terapii w zakresie pomocy dla klientów w zakresie terapii o różnym profilu. Wspólnie staramy się pomóc naszym klientom w ich trudnych chwilach w życiu, wspólnie szukamy pozytywnych i dobrych rozwiązań.

 

Gracja

INTE Gracja to grupa nieformalna zrzeszająca rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi. Grupa ta docelowo zamieni się na stowarzyszenie, którego celem będzie m.in. integrowanie i wsparcie dla rodzin.
Zapraszamy do nas!

 

Kancelaria Księgowa Kornelia Zapała

Kancelaria prowadzi usługi księgowe