Kancelaria Prawna

Kurier / kancelariakurier.pl/

Kancelaria oferuje pomoc prawną w pełnym zakresie usług prawnych (z wyjątkiem prawa karnego oraz prawa pracy), zarówno w postępowaniach sądowych przed sądami, jak i przed innymi podmiotami (zakładami ubezpieczeniowymi, organami administracyjnymi, firmami czy osobami fizycznymi).


 

Główną domeną naszych działań jest reprezentowanie Klientów wobec zakładów ubezpieczeń i uzyskiwanie odszkodowań. Problematyka odszkodowawcza stanowi ok. 80% działań Kancelarii, co uzasadnia zaliczenie jej do tzw. kategorii Kancelarii Odszkodowawczych.


 

Odszkodowania i zadośćuczynienia (specjalizacja Kancelarii)

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Dworek https://dworek.eu/

Nieznajomość prawa szkodzi. Z myślą o tym uruchomiliśmy bezpłatny Punkt Porad Prawnych dla mieszkańców. Dyżurują w nim eksperci oferując  pomoc w zakresie prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Od października zapraszamy w piątki w godz. 12.00 – 16.00.  

Z porad mogą korzystać osoby pełnoletnie, posiadające zdolność do czynności prawnych, mieszkające na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego. Zakres porad obejmuje: prawo cywilne (prawo rodzinne, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo spadkowe, prawo zobowiązań), prawo karne, prawo administracyjne.

Partnerem projektu jest Kancelaria Prawna EGILEX.

Kancelaria Księgowa

Kornelia Zapała


Kancelaria prowadzi usługi ksiegowe 

Renata Borysiak

psychoterapeuta

Kancelaria współpracuje z Centrum Terapii w zakresie pomocy dla klientów w zakresie terapii o różnym profilu. Wspólnie staramy się pomóc naszym klientom w ich trudnych chwilach w życiu, wspólnie szukamy pozytywnych i dobrych rozwiązań. 

Gracja

grupa nieformalna

INTE Gracja to grupa nieformalna zrzeszająca rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi. Grupa ta docelowo zamieni się na stowarzyszenie, którego celem będzie m.in. integrowanie i wsparcie dla rodzin. 
Zapraszamy do nas!